• Liga Națiunilor, finala mică: Olanda – Italia, duminică, 16:00, DGS 1

• Liga Națiunilor, finala mare: Croaţia – Spania, duminică, 21:45, DGS 1

Bernardo Silva a deschis scorul pe finalul primei reprize, iar Bruno Fernandes a reușit dubla în actul secund (minutele 77 și 90+3).

Un fan a pătruns pe teren și a mers direct la Cristiano Ronaldo la meciul Portugalia – Bosnia 3-0

Cristiano Ronaldo, căpitanul Portugaliei, nu a reușit să își treacă numele pe lista marcatorilor, însă jucătorul lui Al-Nassr a avut parte de un moment neprevăzut.

Un suporter a scăpat de vigilența stewarzilor, a pătruns pe teren și s-a îndreptat spre cvintuplul câștigător al Balonului de Aur.

Ajuns în fața starului de la Al-Nassr, ”invadatorul”, care avea cu el steagul Portugaliei, l-a îmbrățișat și l-a ridicat în brațe pe Cristiano Ronaldo, care a rămas plăcut surprins de gestul tânărul său fan.

Ronaldo a zâmbit și a acceptat chiar să facă alături de fanul său deja celebrul ”Siuu”.

Mai mult, tânărul suporter a căzut în genunchi în fața lui Cristiano Ronaldo, copleșit probabil de faptul că se afla în fața idolului său.

VIDEO Rezumatul partidei Portugalia – Bosnia 3-0

Etichete: cristiano ronaldo , portugalia , suporter

Urmărește știrile digisport.ro și pe Google News

Noua Aplicaţie Digi Sport poate fi descărcată din

Source: digisport.ro

Home » Un fan a îngenunchiat în fața lui Cristiano Ronaldo la meciul Portugalia – Bosnia! Ce a urmat