1. Singura greșeală comisă de Sebastian Colțescu în meciul Sepsi – FCSB: ”Am văzut o fază clară”  DigiSport
  2. Sepsi – FCSB 1-2. Basarab Panduru a remarcat o problemă în jocul oaspeților: „Sepsi a fost mai bună!”  Gazeta Sporturilor
  3. Cum arată echipa de start a FCSB la primul meci cu Elias Charalambous antrenor principal  spotmedia.ro
  4. Sepsi – FCSB 1-2. Charalambous debutează cu dreptul! Roș-albaștrii, la trei puncte de liderul Farul  DigiSport
  5. Ce urmărea Mihai Stoica pe tabletă, cu o oră înainte de Sepsi – FCSB + galeria venită de la București, descălț  Gazeta Sporturilor
  6. Vedeți vizualizarea În detaliu în Știri Google
Home » Singura greșeală comisă de Sebastian Colțescu în meciul Sepsi – FCSB: ”Am văzut o fază clară” – DigiSport

• Cupa României: UTA Arad – U Craiova 1948, marți, 19:00, DGS 1

• Premier League: Chelsea – Liverpool, marți, 22:00, DGS 1

Ion Crăciunescu, despre deciziile lui Sebastian Colțescu din meciul Sepsi – FCSB: ”Nu mi se pare că a arbitrat la alibi”

Ion Crăciunescu a fost mulțumit de arbitrajul lui Sebastian Colțescu din meciul Sepsi – FCSB, în afară de un singur moment, petrecut în finalul primei reprize.

Fostul ecuson FIFA susține că Sebastian Colțescu ar fi trebuit să acorde fault pentru Sepsi, în minutul 45, la un brânci al lui Joonas Tamm la Alexandru Tudorie.

A fost faza din prima repriză. O împingere ca aia nu poți să o treci cu vederea.

Cu excepția primei reprize, în care am văzut o fază clară, în care trebuia să fluiere pentru Sepsi un fault, în rest, nu mi se pare că a arbitrat la alibi.

Ei nu au avut viteză, nu au avut ritm (n.r. cei de la Sepsi), a spus Ion Crăciunescu, la Fotbal Club.

VIDEO cu faza reclamată de Ion Crăciunescu

VIDEO cu rezumatul meciului Sepsi – FCSB 1-2

Etichete: ion craciunescu , sebastian coltescu , sepsi – fcsb , arbitraj sepsi – fcsb